Mūsų gydymo įstaigoje nemokamai konsultuoja ir gydo aukščiausios kategorijos specialistai:*

Šeimos gydytojai, terapeutas, pediatrai, akušeriai - ginekologai, gydytojas reabilitologas, kardiologas, neurologas, akių ligų gydytojas,alergologas-imunologas, psichiatras.

*Gydytojai specialistai dirba UAB "Jūsų šeimos klinikos specialistai" įmonėje ir visas paslaugas teikia nemokamai, jei pacientas draustas ir turi šeimos gydytojo siuntimą.

Jūsų šeimos klinikoje atliekami sveikatos patikrinimai ir išrašomos įvairios medicininės pažymos: vairuotojams, sveikatos pažymėjimai dirbantiesiems, sanitarinės knygelės, sveikatos pasai, vykstantiems į užsienį, tuokiantis ir kt.

Reikalui esant, jums bus nemokamai išduodamas:

nedarbingumo pažymėjimas,
lengvatiniai (kompensuojamieji) receptai,
siuntimai gydytis bet kurioje ligoninėje. pvz. Kauno Medicinos Universitetinėse klinikose, Vilniaus Universiteto Santariškių klinikose ir kt.

 Jums nemokamai ir skubiai bus:* ištirtas kraujas (16 parametrų), ištirtas šlapimas (11 parametrų), nustatytas gliukozės kiekis, užrašyta kardiograma, perrišamos žaizdos, plaunamos ausys, švirkščiami vaistai ir kt.

Image

 Jums pageidaujant mūsų laboratorijoje atliekami įv. laboratoriniai tyrimai: biocheminiai (K,Na, Fe ir daugelis kt.), skydliaukės, kepenų fermentų, prostatos, AIDS, priešvėžiniai ir t.t.(virš 100 rūšių ).

Pas mus veikia echoskopijų kabinetas:

Echoskopija

Atliekamos įv. echoskopijos: širdies,pilvo organų, inkstų, skydliaukės, krūtų, įv. sąnarių ir t.t.

Maloniai kviečiame į akių ligų kabinetą, čia jums bus parinkti akiniai, pamatotas akispūdis, diagnozuotos akių ligos.

Image

Skiepų kabinetas:

Pas mus veikia skiepų kabinetas, kuriame skiepijame visomis registruotomis Lietuvoje vakcinomis, konsultuojame vykstančius į tolimas šalis dėl skiepų, išduodami tarptautiniai skiepų pasai.

 Ginekologinis kabinetas:

 Prityrusios ginekologės atlieka echoskopinius tyrimus, gydo ir konsultuoja įv. klausimais, seka nėsčiąsias ir t.t.

Image

Pas mus klinikoje veikia vaikų psichoterapijos kabinetas.
Konsultuoja suaugusių psichologas ir psichiatras.

Maloniai prašome prieš atvykstant pas gydytojus būtinai suderinti atvykimo laiką iš anksto telefonu                      24 00 01 arba  366646.

 • nemokamos paslaugos teikiamos tik pacientams, kurie drausti privalomuoju sveikatos draudimu.